Dlaczego warto zostać sponsorem Santa Cloud #3
Dodano: 27.10.2016
Wszystkie artykuły

Santa Cloud to jedyne takie wydarzenie na Śląsku, które jest realizowane przy wsparciu kilkunastu śląskich organizacji pozarządowych, co daje unikalną szansę zaprezentowania się publiczności wszystkich tych podmiotów. Dzięki temu dostajesz szansę dotarcia do kilkunastu tysięcy potencjalnych klientów lub pracowników.

 

  • Akcja adresowana jest do społeczności zainteresowanych tematyką IT, nowych mediów, innowacji oraz startupów. Daje Ci to możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i dotarcia do opiniotwórczych grup docelowych.

  • Nasza inicjatywa ma zasięg regionalny i dlatego w pierwszej kolejności zwracamy się z prośbą o wsparcie do firm związanych z naszym regionem. Warto jednak podkreślić, że część organizacji stojących za Santa Cloud działa w skali ogólnopolskiej. Dzięki temu dostaniesz możliwość dotarcia ze swoim komunikatem marketingowym i zaprezentowania swojej oferty i rozwiązań odbiorcom w całym kraju.

  • O wsparcie w promowaniu wydarzenia oraz związanej z nim strony zwrócimy się także do regionalnych mediów i blogerów. Mamy taką możliwość dzięki zaangażowaniu w akcję #inosilesia, która integruje środowiska śląskich aktywistów.

  • Wszyscy zaangażowani w pracę nad organizacją tej akcji robią to w charakterze wolontariatu, cały dochód zostanie przekazany na wsparcie Fundacji S.O.S. Dla Zwierząt. Wszystko odbędzie się w sposób całkowicie transparentny dla osób śledzących nasze działania zarówno poprzez stronę www, jak i Facebook.

Chcesz zostać sponsorem?

Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę sponsorską, w której znajdziesz wszystkie szczegóły lub umów się na spotkanie z nami!

Zdjęcie użyte w artykule pochodzi z serwisu Pexels.com

santa cloud organizują

Kontakt

Prelekcje

Ula Mitas
+48 799 335 939
umitas@womenintechnology.pl

Aukcja

Ela Ustupska
+48 781 900 370
eustupska@womenintechnology.pl

Zbiórka

Daniel Opic
+48 794 366 756
daniel@neocodis.com