Jak mogę przyłączyć się do akcji?
Dodano: 28.10.2016
Wszystkie artykuły
Akcja Santa Cloud #3 trwa już teraz! Zbieramy karmę, smycze, koce oraz inne przedmioty potrzebne w schronisku dla zwierząt. Zbieramy także darowizny finansowe na rzecz fundacji, prowadzącej schronisko. Chcesz się przyłączyć?

Oto co możesz zrobić:

  1. Jeśli jesteś uczniem, możesz zorganizować akcję zbiórki karmy dla zwierząt w swojej szkole. 
  2. Jeśli jesteś studentem, możesz zorganizować zbiórkę karmy na swojej uczelni. Możesz także namówić swoich kolegów, aby odwiedzili nas podczas wielkiego finału 9 grudnia w Strefie Centralnej. Być może Ty lub ktoś spośród Twoich znajomych, zechce wylicytować interesujący go fant podczas Giełdy Marzeń.
  3. Jeśli już pracujesz, namów swoich współpracowników, aby ofiarowali paczkę karmy dla zwierzaków.
  4. Jeśli jesteś właścicielem lub decydentem w firmie, będziemy bardzo wdzięczni jeśli Twoja firma przekaże nam fant na licytację lub wesprze fundację darowizną finansową.
  5. Pomóż nam rozpowszechnić informację o akcji - opublikuj posta na swoim Facebooku, zatweetuj o nas, podziel się informacją na swoim profilu w innych serwisach społecznościowych. Powiedz swoim znajomym, zaproś ich na imprezę 9 grudnia lub na naszą stronę www.santacloud.pl – Sharing is Caring!

W jaki sposób zorganizować zbiórkę karmy?


Pamiętaj, że każda pomoc jest na wagę złota. Nie musisz się bać tego typu akcji, ponieważ nie musi to być nic wielkiego. Jeśli zatem pracujesz w małym biurze, wystarczy, że umówisz się ze swoimi koleżankami i kolegami z biura, aby w konkretny dzień przynieśli do pracy paczkę karmy, a my odbierzemy zebrane dary o umówionej porze.

Jeśli chcesz rozwiesić kilka plakatów w szkole, uczelni czy miejscu pracy, skontaktuj się z nami – dostarczymy takie plakaty dla Ciebie.
Kiedy zbiórka karmy się zakończy zebraną karmę odbierzemy własnym transportem.

santa cloud organizują

Kontakt

Prelekcje

Ula Mitas
+48 799 335 939
umitas@womenintechnology.pl

Aukcja

Ela Ustupska
+48 781 900 370
eustupska@womenintechnology.pl

Zbiórka

Daniel Opic
+48 794 366 756
daniel@neocodis.com