Studio Jogi Macieja Rudzińskiego
Bliźniak z natury, polonista z wykształcenia, jogin z pasji :) Maciej Rudziński - dyplomowany nauczyciel hatha jogi wg tradycji B.K.S. Iyengara klasy międzynarodowej, Instruktor hatha-jogi I stopnia, Instruktor Rekreacji Ruchowej, ze specjalnością kinezypsychoprofilaktyka.

Maciej o sobie i swojej pracy:
"Joga i nauczanie to moje dwie życiowe pasje. Praktykuje tę niezwykłą sztukę od 1985 roku, najpierw jako samouk, a od 1992 roku pod kierunkiem włoskiej nauczycielki, którą wspominam szczególnie ciepło - Gabrielli Giubilaro. Spotkałem na swojej drodze wielu mistrzów, przez lata dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, także moja joga dojrzała i nabrała mocy. Cieszę się, że mogę dzielić się tą wiedzą z Wami wszystkimi.

Jak działa joga?
Joga jest skutecznym sposobem na przywrócenie harmonii myśli, emocji i ciała, na podniesienie efektywności i odporności psycho-fizycznej. Proponuję zestawy prostych ćwiczeń opartych na jodze, które mogą być wykonywane podczas przerw w pracy z użyciem dostępnych pomocy. Ćwiczenia te, zwane asanami zastąpią kawę i chemiczne stymulatory, którymi próbujesz na co dzień podkręcać swoją słabnącą energię.
Joga uwalniając ciało z napięć, zmienia stan umysłu –  przynosi spokój i dystans do świata."

Studio Jogi ofiarowało na Giełdę Marzeń 4 karnety zielone (na 4 wejścia) na dowolnie wybrane zajęcia w tygodniu (z wyjątkiem kursów i warsztatów).

Profil Facebook
Wszyscy partnerzy
O partnerze
Strona www
Pakiet sponsorski: "Tygrys" (srebrny partner)
4 zielone karnety (każdy na 4 wejścia) uprawniające do uczestnictwa w dowolnych zajęciach w tygodniu