Netizens
O działaniach na styku światów online i offline wiedzą prawie wszystko. Netizens łączy kompetencje software house’u oraz projektowania interaktywnych instalacji opartych o najnowsze technologie.

Firma może pochwalić się własnym działem R&D, którego zadaniem jest praca nad wdrożeniami autorskich koncepcji z pogranicza techniki, elektroniki i informatyki. Netizens to partner technologiczny dla startupów, agencji marketingowych oraz klientów, którzy poszukują dostawców innowacyjnych rozwiązań.

Netizens przekazuje na Giełdę Marzeń voucher na zwiedzanie biura firmy przy Porcelanowej 23 w Katowicach. Voucher będzie można zrealizować od 3 do 13 stycznia 2017 (poniedziałek-piątek).

"Zapraszamy w podróż po industrialnych wnętrzach, gdzie powstaje nowoczesna technologia. Na początek oprowadzimy naszego gościa po Fabryce Porcelany, czyli Perle Katowic, która odzyskała dawny blask. W biurze powita go już wirtualna hostessa, który opowie historię Netizens. Następnie zaprezentowane zostaną najlepsze zrealizowane przez zespół projekty oraz miejsce, które znalazło się wśród najlepszych aranżacji biurowych 2016 roku. Na koniec gość będzie mógł skorzystać z dwóch, wyjątkowych maszyn vendingowych, które zostały stworzone przez Netiznens. Jedna ma dość specyficzną zawartość, a z drugiej można korzystać tylko posiadając wirtualną walutę Netizens :)"

Strona www: http://www.netizens.pl/
Fanpage: https://web.facebook.com/Netizens/

Zdjęcie biura prezentowane w kolumnie po prawej stronie: źródło - DNA works architekci

Wszyscy partnerzy
O partnerze
Strona www
Pakiet sponsorski: "Żubr" (brązowy partner)
Voucher na zwiedzanie biura Netizens w Katowicach