Laserhouse
Laserhouse to pierwsze na Śląsku i w Zagłębiu miejsce do gry w laserowego paintballa dla dzieci i dorosłych. Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo. Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów, piramidy opon, łańcuchy, ogromne stalowe beczki, metalowe konstrukcje wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne grafiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji.

"Zapewniamy, że wizyta w Laserhouse będzie czymś czego jeszcze nie przeżyliście dlatego serdecznie zapraszamy! Laserowy Paintball to super zabawa, a sama gra nie wyrządza nikomu krzywdy. Laserhouse to super pomysł na wieczorny wypad z rodziną lub znajomymi."

Laserhouse przekazał na naszą aukcję Zestaw gadżetów i Voucher upoważniający do 4 gier w laserowy paintball i 30 minut laserowego labiryntu.

Profil Facebook
Wszyscy partnerzy
O partnerze
Strona www
Pakiet sponsorski: "Żubr" (brązowy partner)
Zestaw gadżetów i Voucher upoważniający do 4 gier w laserowy paintball i 30 minut laserowego labiryntu