Fitmadmara

"Kim jesteśmy? Studentkami Uniwersytetu Śląskiego, które ćwiczą swój warsztat dziennikarski za pośrednictwem blogosfery. Co robimy? Polemizujemy z rzeczywistością i tematami na pozór oczywistymi. Bywa kontrowersyjnie, ale też i zupełnie zwyczajnie… "

Marta Sitek – choć jest nerwowym człowiekiem i łatwo wyprowadzić ją z równowagi, stara się codziennie uśmiechać i w miarę możliwości być miłą. Potrafi cieszyć się z najmniejszej rzeczy, wpada na różne pomysły – czasem wręcz niedorzeczne, nieracjonalne. Nienawidzi nudy i nie akceptuje monotonii, w jej życiu ciągle musi się coś dziać i zmieniać. Nie usiedzi na miejscu przez dłuższy czas, a czasem najchętniej zmieniłaby otoczenie na chwilę, by odpocząć i odciąć się od technologii, którą tylko akceptuje. Uwielbia spędzać czas z ludźmi i poznawać ich na nowo. Słucha, dyskutuje i zadaje milion pytań. Interesuje ją sport, prawdopodobnie dlatego, że lubi wydobywać z siebie emocje. Uwielbia świat kawy, o którym może ciągle opowiadać. A kiedyś wyjedzie do Afryki.

Magdalena Dubiel – do trzech najważniejszych rzeczy w jej życiu zalicza rodzinę, przyjaciół oraz szczęście. Każdego dnia próbuje uśmiechem zwalczać wszelakie niepowodzenia. Zakochana w sportach zespołowych, chociaż częściej ogląda je z fotelu kibica niż z boiska. Uwielbia dobre kino, filmy akcji i thrillery, a w długie jesienne wieczory- komedie romantyczne! Jej najnowszą pasją jest fotografowanie pejzażów, a także ludzi i jedzenia! Na poprawę humoru preferuje niewielką dawkę dobrej czekolady! Dzięki swojemu zadziornemu charakterowi bardzo lubi wymieniać poglądy z rozmówcami na sporne tematy lub argumentować własne zdanie. Zakochana w słowach – często czyta motywujące myśli oraz cytaty. Ceni sobie poczucie niezależności oraz posiadanie swojego prywatnego sacrum w górskiej miejscowości! Zainteresowana światem mediów, próbuje realizować swoje cele. Do swoich największych marzeń zalicza podróż dookoła świata oraz pomoc innym ludziom. Pewna siebie, ironiczna oraz przyjacielska, każdego dnia stara się być lepszym człowiekiem.

Martyna Gwóźdź – jej myślą przewodnią jest motto „jeśli nie masz czasu – znajdź sobie kolejne zajęcie”, co ma odzwierciedlenie w rzeczywistości – wszędzie jej pełno! Zabiegana z milionem pomysłów na sekundę, nie potrafi usiedzieć w miejscu, dąży do perfekcji i odczuwa wieczny niedosyt informacji. Intryguje ją wszystko co, nas otacza i bezpośrednio dotyczy społeczeństwa. Jej główną pasją są ludzie – uwielbia ich obserwować, opisywać i fotografować. Uwielbia również pisać opowiadania, felietony i rozmawiać, ponieważ ceni sobie dialog, jako główny składnik rozwoju własnego „ja”. Uważa, że dzięki innym może dowiedzieć się wiele nie tylko o otaczającym świecie, ale przede wszystkim o sobie. Dzięki pasjom i przyjaciołom rzetelnie wypiera pojęcie stagnacji ze swojego słownika. Czasami jednak zaszywa się w ciszy z ulubioną książką. Obok muzyki to najpiękniejszy dla niej dźwięk. Roztrzepana, zakręcona, rozgadana. Najczęściej z krzywą na ustach… w postaci uśmiechu."

Wszyscy partnerzy
O partnerze
Strona www
Pakiet sponsorski: "Szpak" (media)