Edukacja przyszlosci
Bezpłatna światowej klasy edukacja dla każdego, w dowolnym miejscu. Khan Academy jest organizacją non-profit, której celem jest zmiana edukacji na lepszą poprzez zapewnienie swobodnego dostepu do światowej klasy edukacji wszędzie i każdemu. Wszystkie zasoby witryny są dostępne dla każdego. Nie ma znaczenia, czy jesteś studentem, nauczycielem, rodzicem, dorosłym, który wraca do edukacji po 20 latach, po prostu znajdziemy dla Ciebie ciekawe tematy. Wszystkie materiały i funkcje Khan Akademy są dostępne całkowicie za darmo!

dla uczniów i studentów?

Uczniowie mogą korzystać z naszej bogatej biblioteki wideo, interaktywnych wyzwań oraz ocen z dowolnego komputera z dostępem do internetu. Kompletne dostosowane do Twojego tempa narzędziem edukacyjnym. Dynamiczny system do uzyskiwania pomocy Własny profil, punkty i odznaki do mierzenia postępu

dla nauczycieli i rodziców?

Nauczyciele, korepetytorze i rodzice mają bezprecedensowy wgląd w to, co ich uczniowie uczą i robią na Khan Academy. Możliwość zobaczenia każdego ucznia w szczegółach W czasie rzeczywistym raport klasa dla wszystkich uczniów Lepsze inteligencja za robienie celowych interwencji

Ponad 4200 filmów

videoBiblioteka Khan Academy obejmuje ponad 4200 filmów z obszarów matematyki, biologii, chemii i fizyki, a nawet sięga do finansów. Każdy film to strawny kawałek, około 10 minut długości, przeznaczona do przeglądania na komputerze.

"Uczę drogę, którą chciałbym aby mnie uczono.Wykłady mojego autorstwa, zwykłego człowieka, który jest zafascynowany otaczającym go światem."

Sal Khan

Twórca Khan Academy
Wszyscy partnerzy
O partnerze
Strona www
Pakiet sponsorski: "Stado" (organizator)