Cyclad

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

"Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Usługi Rekrutacyjne, IT Outsourcing, Software House oraz Testing & QA. Nasza oferta dostępna jest w modelu Nearshore oraz Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz najlepszych na rynku specjalistów.Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i rosnącej liczbie zatrudnianych przez nas konsultantów działamy globalnie, przede wszystkim w Europie, ale również w Ameryce Północnej, Afryce i Azji. Usługi Cyclad świadczone są przez 4 podmioty gospodarcze, których siedziby zlokalizowane są we Francji, w Maroku, w Niemczech oraz w Polsce."

Firma Cyclad przekazała w ramach akcji Daję w łapę darowiznę pieniężną na rzecz Fundacji SOS dla Zwierząt.

Wszyscy partnerzy
O partnerze
Strona www
Pakiet sponsorski: "Żubr" (brązowy partner)
Darowizna pieniężna od Cyclad