Centrum Wspinaczkowe Transformator
Centrum Wspinaczkowe Transformator w Katowicach wsparło naszą akcję ofriarowując dwa vouchery. Voucher na wejście na ściankę dla dwóch osób, z wypożyczeniem sprzętu (uprząż i przyrząd asekuracyjny) i szkoleniem oraz voucher na wejście na ściankę dla 1 osoby wraz z godziną lekcji z instruktorem, również z wypożyczeniem sprzętu (uprząż i przyrząd asekuracyjny).

Centrum Wspinaczkowe Transformator w Katowicach to jeden z największych i najstarszych obiektów tego typu w Polsce. Ta ściana wspinaczkowa często jest areną krajowych jak i międzynarodowych zawodów (Akademickie Mistrzostwa Polski, Boulderszpil, Śląska Liga Boulderowa). Na co dzień jednak Transformator prowadzi sekcje wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych, zajęcia indywidualne; organizuje urodziny i imprezy integracyjne. Tranforator posiada też swój profil na Facebook'u, gdzie można dowiedzieć się więcej o ich działaniach. 

Transformator o sobie:
“U nas osiągniesz to, co specjaliści nazywają szczytem wrażenia. Oczywiście zapraszamy także wszystkich początkujących, którzy chcieliby spróbować swoich sił we wspinaniu! Spotkasz ciekawych ludzi, zmierzysz się ze sobą, staniesz się praktykiem wspinania. Korzystając z naszego doświadczenia, w bezpieczny sposób, odkryjesz tę część siebie, która pozwoli Ci doświadczać wielu nowych pozytywnych emocji! Dysponujemy ponad 1000 m² wspinania, pełnym zapleczem sanitarnym oraz parkingiem. To również idealne miejsce dla Twoich spotkań i Twojego wolnego czasu.”
 
Wszyscy partnerzy
O partnerze
Strona www
Pakiet sponsorski: "Żubr" (brązowy partner)
Voucher na wejście jednorazowe dla 2 osób na ściankę z wypożyczeniem sprzętu
Voucher na wejście na ścianę dla 1 osoby z wypożyczeniem sprzętu + godzina lekcji z instruktorem