Centrum Kynologiczne Canid
Katowicki oddział Centrum Kynologicznego Canid zaoferował wyjątkowy voucher na Giełdę Marzeń: dwugodzinną poradę lub dwie godziny szkolenia psa, poprowadzone przez Magdalenę Grabowską, zoopsychologa i doświadczonego instruktora szkoleń psów CANID.

CANID kocha psiaki i oddaje się im w swojej działalności prowadząc zajęcia Psiego Przedszkola, szkolenia podstawowe i zaawansowane, aktywne wieczory z psem, a także porady behawioralne i zajęcia terapeutyczne oraz warsztaty i wykłady. Katowicki oddział posiada swój profil na Facebook'u, gdzie można dowiedzieć się więcej o ich działaniach. Oto fragment ich filozofii:

"Każdemu właścicielowi marzy się dobrze wychowany pies, który nie tylko słucha poleceń, ale z radością je wykonuje. Kluczem do spełnienia tych marzeń jest odpowiednie szkolenie. Szkolenie oparte na zrozumieniu zachowania psa i wykorzystaniu jego naturalnych skłonności. Dzięki wiedzy na temat psiego behawioru jesteśmy wstanie zrozumieć zachowanie naszych psów i skutecznie się z nimi komunikować. Natomiast znajomość podstawowych praw rządzących procesem uczenia się umożliwia nam kierowanie psim zachowaniem tak, aby był on bezpiecznym i radosnym towarzyszem codziennego życia, świetnym psem użytkowym, a nawet sportowym medalistą." (źrodło: www.canid.pl)
Wszyscy partnerzy
O partnerze
Strona www
Pakiet sponsorski: "Żubr" (brązowy partner)
Voucher na poradę lub szkolenie psa w Canid